شرکت صنایع فلزی و برودتی سردین توس

شركت سردین توس :

فعالیت کاری مدیر شرکت ( جناب آقای غلامرضا کلانتری ) در سال 1357 ، با تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی همزمان با تحصیل شروع گردید و در سال 1359 تولید اولین یخچال های صنعتی با برند بهمن توسط ایشان در مشهد کلید خورد. شركت صنايع فلزی و برودتی سردين توس با شماره ثبت 6742 در سال 1369 با هدف توليد محصولات فلزی و برودتی تاسیس گردید . در سال 1373 شرکت سردین توس همزمان با شروع فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به احساس نیاز اقدام به توليد كالسكه های فروشگاهی نمود و پس از آن خط توليد سيستم های قفسه بندی فروشگاهی بصورت حرفه ای در این شـرکت آغـاز به کار کرد.

شـایـان ذکر است تجهیز اولين پـروژه بزرگ قفسه بندی را در همان زمان در فروشگاه زنجيره ای رفاه مشهد شعبه شهيد كشوری به عرصه اجرا گذاشت. اصلی ترین هدف شرکت استفاده از بهترین مواد اولیه و ارائه بالاترین کیفیت در تولید و ایجاد نوآوری و تنوع و بروز بودن محصولات میباشد و همواره کوشیده تا با تولیدات خود جزو افتخارات ملی باشد. این شرکت با استفاده از دو عامل تکنولوژی روز و نوآوری با مدنظر قرار دادن نگرش حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه تجهیزات فروشگاهی با همکاری متخصصان و مشاوران مجرب به منظور رفع نیازهای مشتریان از گام نخست تا رسیدن به هدف نهایی با صرف حداقل وقت و هزینه ، بهترین کیفیت محصولات و خدمات خود را ارائه می نماید. در حال حاضر شرکت سردین توس محصولات عمده خود را در سه شاخه اصلی ارائه مینماید :

1- انواع سيستم های قفسه بندی و لوازم جانبی ها

2- انواع كالسكه های فروشگاهی (ترولی)

2- 3 -انواع ميز صندوق ها و ملزومات آنها

این شرکت دارای هفت دپارتمان شامل : دپارتمان ساخت و تولید ، طراحی و تحقیق و توسعه ، بازرگانی داخلی ، بازرگانی خارجی حسابداری ، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش می باشد. اکنون شرکت سردین توس با تجربه ای قریب به نیم قرن و با در اختیار داشتن فضایی بیش از 27000 مترمربع و بهره گیری از دانش نوین و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، تصویری را برای مشتریان ایرانی و خارجی خود ترسیم کرده است که نام کالاهای ایرانی را به عنوان کالای با کیفیت در ذهن تداعی می کند.

ارتباط با سردین توس :
آدرس دفتر و نمایشگاه تهران : سعــادت آبـاد، خیـابـان کـوهستـان، کوچه گل آذین، بن بسـت 5 پلاک یک

تلفن : ٢٢٣٥٧٠٣٤ ۲١ ٠٠٩٨

فکس : ٢٢٣٨٠٨٢١ ۲١ ٠٠٩٨

ایمیل : info@sardintoos.com

سایت : www.sardintoos.com

آدرس دفتر و نمایشگاه مشهد : خیابان مطهـــری جنـوبـی بیـن ۷ و ۹

تلفن : ۳۷۲۷۶۶۴۴ ٥١ ٠٠٩٨

فکس : ۳۷۲۷۹۲۸۹ ٥١ ٠٠٩٨

ایمیل : info@sardintoos.com

سایت : www.sardintoos.com

بازرگانی خارجی : مشهد ، خیابان آبکوه – بین آبکوه 9 و 11، ساختمان شماره 315 – طبقه 3

تلفن : ٣37133201 ٠٠٩٨

فکس : 37133204 ٠٠٩٨

ایمیل : info@sardintoos.com

سایت : www.sardintoos.com

آدرس کارخانه: مشهد ، جاده كلات ، روبروي درب شهرك صنعتي مشهد

تلفن : ٣٢٤٥٣٢٢٠ ٥١ ٠٠٩٨ – ٣٢٤٥٣٣٣٥ ٥١ ٠٠٩٨ – ٣٢٤٥٣١٥٤ ٥١ ٠٠٩٨

ایمیل : info@sardintoos.com

سایت : www.sardintoos.com