هوش مصنوعی در آینده فروشگاه والمارت
هوش مصنوعی در آینده فروشگاه والمارت
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸
دلیل علاقه مردم به فروشگاه ها و مال های تجاری
دلیل علاقه مردم به فروشگاه ها و مال های تجاری
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸
رکورد تحویل از عرضه تا تولید توسط آمازون

رکورد تحویل از عرضه تا تولید توسط آمازون

آمازون با هدفی بزرگ در افزایش دسترسی کاربران به مواد غذایی ، یک مجموعه جدید از فروشگاه های تولید غذای کامل را افتتاح کند که در بازه زمانی 2 ساعت همه خوراکی ها را تحویل کاربران می دهد.

والمارت

به گزارش سرویس آی تی سایت انتخاب ، هدف از گسترش این طرح، افزایش سرعت ارائه خدمات تحویل مواد غذایی است و قرار است که وقتی یک کاربر از دورترین نقطه ایالات متحده یک خوراکی سفارش می دهد در نهایت در عرض 2 ساعت آن را تحویل بگیرد.

سایت Entekhab

این غول خرده فروشی اینترنتی در هدفی بزرگ اقدام به ساخت و گسترش فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده کند. بر این اساس، می تواند مشتریان بیشتری را در حومه و مناطق دیگر در محدوده خدمات تحویل مواد غذایی قرار دهد.

یک منبع آگاه از شرکت آمازون می گوید، در حال حاضر مدیران آمازون در حال بازدید از فروشگاههایی در  آیداهو، جنوب یوتا و وایومینگ هستند که حدود 45000 فوت مربع مساحت دارد، احتمالا این فضای اضافی برای تحویل کالا و ثبت سفارشات خوراکی  آمازون استفاده می شود.

 

 

 

 

مقاله‌ی مرتبط:


آمازون گران‌ترین شرکت جهان شد

 


آمازون خدمات تحویل دو ساعته را از ساعت 8 تا 10 صبح ارائه می دهد. برای اعضای قدیمی آمازون این خدمات به مبلغ 119 دلار (59 دلار برای دانش آموزان) خواهد بود و مزایایی مثل دسترسی به جریانهای موسیقی و محتواهای ویدئویی را نیز در اختیار خواهد داشت.

در حال حاضر سیستم تحویل خوراکی سریع آمازون، محصولاتی تازه مثل انواع گوشت، غذاهای دریایی و محصولات محلی را از بازار به کاربران عرضه می کند.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *